-->

08.06.2017

AFC Tennis Open 2017 – turniej pod patronatem Agnieszki Radwańskiej

przez

AFC-Logo

W dniach 22-23 lipca na kortach WKT Mera w Warszawie odbędzie się turniej tenisowy organizowany przez jedyny na świecie oficjalny fan club najlepszej polskiej tenisistki: „Aga Radwańska – Polski Fan Club”. To już trzecia edycja AFC Tennis Open, ale tym razem z ważną różnicą! Po raz pierwszy impreza będzie pod oficjalnym patronatem Agnieszki Radwańskiej.

Wyjątkowa edycja AFC!

AFC Tennis Open 2017 to kontynuacja turnieju, który swoją pierwszą odsłonę miał w 2015 roku. Druga edycja – już na kortach warszawskiej Mery – cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Miejsca na listach startowych zostały zapełnione w ciągu godziny od uruchomienia zapisów! Gościem specjalnym turnieju była Agnieszka Radwańska w towarzystwie Dawida Celta oraz Tomasza Wiktorowskiego. Ideą imprezy jest przede wszystkim integracja członków Fan Clubu, jednak przy tej okazji jest możliwość poznania nowych osób, którzy są fanami naszej najlepszej singlistki. Dodatkowym celem tegorocznego turnieju jest przekazanie całkowitej kwoty wpisowego na cel charytatywny, który po zawodach zostanie wybrany przez Agnieszkę i „Aga Radwańska – Polski Fan Club”.

W tegorocznej edycji Fan Club przewidział rywalizację w trzech kategoriach:

  • Singiel Open Panów – 32 uczestników
  • Singiel Open Pań – 12 uczestniczek
  • Debel/Mikst Open – 16 par

Start rozgrywek zaplanowany jest na 22 lipca od godziny 9:00. W ciągu dwóch dni rozegranych zostanie aż 97. spotkań na trzech kortach! W fazie grupowej mecze rozgrywane będą do jednego seta, a w fazie pucharowej – jeżeli czas pozwoli – rywalizacja toczyć się będzie do dwóch wygranych partii.

Duże zainteresowanie ze strony sponsorów

„Aga Radwańska – Polski Fan Club” zadbał także o nagrody dla uczestników AFC Tennis Open 2017. Lista sponsorów przedstawia się imponująco!

Firma Rado – producent wysokiej klasy szwajcarskich zegarków – przekazała na turniej szereg gadżetów tenisowych, a także ufundowała eleganckie trofea dla triumfatorów. Firma jako pierwsza zaoferowała swoje wsparcie organizatorom imprezy widząc w tej inicjatywie ogromny potencjał.

Lotto – włoska firma produkująca odzież sportową, w której strojach gra Agnieszka Radwańska – przekazała nie tylko komplety odzieży dla najlepszych tenisistek i tenisistów, ale również akcesoria tenisowe dla każdego grającego uczestnika wydarzenia.

Japońska firma Srixon – od początku tego roku zapewnia Polce rakiety i torby tenisowe – swój udział w inicjatywie realizowanej przez fan club Agnieszki zaznaczyła przekazując torby i akcesoria tenisowe dla zwycięzców i finalistów. Warto zauważyć, że produkty tej firmy nie są dostępne w Europie, dlatego uczestnicy AFC, którzy zostaną nagrodzeni, będą w gronie nielicznych osób na Starym Kontynencie mających okazję skorzystać z tych produktów.

Inglot – producent kosmetyków – przekazał dla najlepszych tenisistek zawodów zestawy autorskich lakierów Agnieszki Radwańskiej z serii „AGA by INGLOT”.

Wydawnictwo Burda Książki – 19. lipca premiera autoryzowanej książki o Agnieszce – przekazało na turniej kilka egzemplarzy „Jestem Isia. Rozmowa z Agnieszką Radwańską”, której autorem jest znany i szanowany polski dziennikarz Artur Rolak.

Aga Radwańska – Polski Fan Club zapewnia uczestnikom poczęstunek oraz wodę na oba dni turniejowe. Dodatkowo każdy z zawodników otrzyma tzw. players gift, czyli pamiątkowy upominek.

Chcesz się zgłosić do AFC Tennis Open 2017?

Zapisy startują już 10. czerwca od godz. 17:00 i potrwają do 15. czerwca lub do wyczerpania miejsc na listach startowych. Do turnieju zgłaszać się można przez formularz dostępny na stronie afctennisopen.pl.

Więcej informacji

FanPage turnieju: AFCTennisOpen

FanPage Fan Clubu: AgaRadwanskaPolskiFanClub

AFCTennisOpen2017-plakat

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x