-->

17.08.2014

Gem, set i mecz – Nowości na stronie!

przez

Logo-GSiM

Jak pewnie wszyscy zauważyli kilka dni temu udało się odświeżyć wygląd strony. Zmiany nie tylko w designie, ale także w działaniu strony. Nawiązałem partnerstwo z blogiem o Agnieszce Radwańskiej, więc będziecie mieli okazję co jakiś czas czytać informacje dotyczące najlepszej polskiej tenisistki. Do redakcji dołączy autorka bloga i swoją przygodę z „Gem, set i mecz” zacznie od US Open.

Zmiany na stronie

Jeżeli powstał nowy wygląd to warto przedstawić autorów tego sukcesu. Zacznijmy od moim zdaniem najważniejszej rzeczy w designie. Mam tutaj na myśli logo strony. Za projekt odpowiada Michał, który także początkowo pracował nad layoutem. Ostatecznie za większość projektu graficznego odpowiada jednak Marcin, którego portfolio macie w stopce strony. Znajdziecie tam także informacje na temat kodera, który spełnił wszystko to co założyłem. Świetny panel boczny z aktualnymi wynikami i statystykami dotyczącymi analiz bukmacherskich, podział na kategorie oraz ruchome slidery. Wszystkim, którzy brali udział przy projekcie bardzo dziękuję, bo spisali się znakomicie. Strona ma nowoczesny i unikalny design, stary wygląd możemy porzucić w niepamięć.

Początek nowej serii na blogu

Tak jak wspomniałem niedługo na stronie zaczną się ukazywać nowe wpisy o „Isi”. Autorka bloga Radwanska Tennis Player piszę o Polce od 4 lat, więc zapraszam także do zapoznania się z jej wcześniejszą twórczością. Teraz spróbuje swoich sił w „Gem, set i mecz”. Kolejny występ najlepszej polskiej tenisistki zaplanowany jest na US Open, więc już za niespełna tydzień. Mam nadzieję, że wpisy Aashi przypadną Wam do gustu.

Wielkie ambicje, ale czy nie za duże?

We wstępnie nie wspomniałem o jeszcze jednej rzeczy, którą zamierzam wprowadzić. Mowa tutaj o zaistnieniu na Youtube. Jak może zauważyliście kanał jest już stworzony. Pomysł na jego realizację także już mam, jednak brakuje mi sprzętu, który niedługo zakupię. Prawdopodobnie pierwsze vlogi tenisowe powstaną na US Open, chociaż niczego nie obiecuję. Są to tak jak wspomniałem tylko plany, zobaczymy co z nich wyjdzie. Chętnie usłyszałbym opinię na ten temat, czy chcielibyście, aby coś takiego powstało, czy oglądalibyście filmy na temat tenisa ziemnego. Zapraszam do czynnego udziału na stronie!

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x