-->

16.06.2015

Janowicz bez problemów w I rundzie!

Jerzy-Janowicz-4

Jerzy Janowicz wygrał 2:0 (6:3 6:4) z Pablo Cuevas (Urugwaj) w I rundzie turnieju w Halle. Po drugiej fazie w Stuttgarcie Jurek udanie rozpoczął przygodę w kolejnej niemieckiej imprezie. Nie miał żadnych problemów z rywalem i zasłużenie awansował. Następnym przeciwnikiem Jerzyka będzie Alejandro Falla (Kolumbia).

W obu partiach Janowicz zagrał na bardzo solidnym poziomie. Zdołał po razie przełamać Cuevasa i to wystarczyło by wygrać z nim na trawie. Na innej nawierzchni Polak na pewno miałby większe problemy, jednak tutaj Urugwajczyk po prostu grać nie potrafi. Do tego doszedł bardzo dobry serwis i łodzianin po trochę ponad godzinie gry zameldował się w II rundzie turnieju w Halle.

Jak widać JJ potrafi zaskoczyć bardzo pozytywnie, bo ten mecz trzeba rozpatrywać właśnie w takich kategoriach. Zagrał solidnie, co najważniejsze nie miał zbyt wielu przestojów w grze. Opanował emocje i zmierza po kolejne punkty do rankingu. W II rundzie sądzę, że także powinien sobie poradzić z Fallą, który na trawie nie gra rewelacyjnie. Serwis będzie podstawą, tak samo jak w tym pojedynku. Jak na razie trzeba pochwalić Janowicza za grę i oby tak dalej!

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x