News
  • Lorem ipsum dolor sit amet.
  • And this one will follow it
  • Finally when it goes out of screen, it will queue again at the end

18.10.2014

Karty w Singapurze rozdane!

Dziś po godzinie 11. czasu polskiego odbyła się ceremonia otwarcia WTA Finals w Singapurze. Zaprezentowano uczestniczki mini turniejów WTA Rising Stars oraz WTA Legends. Jednak to, co wszystkich interesowało najbardziej, było losowanie grup turnieju głównego. Karty zostały rozdane, a zarówno biała, jak i czerwona grupa wydają się mieć równomiernie rozłożone siły.

Do grupy czerwonej trafiły Serena Williams, Simona Halep, Eugenie Bouchard oraz Ana Ivanovic, natomiast do białej: Maria Sharapova, Petra Kvitova, Agnieszka Radwańska i Caroline Wozniacki. Taki układ pozwoli kibicom zobaczyć zarówno rewanże z niedawnych pojedynków, jak i długo wyczekiwane w WTA spotkania. Wielu czeka na mecze Rumunki i Kanadyjki z liderką rozgrywek. Młoda krew touru kontra wiekowa tenisowo legenda WTA to potencjalnie jeden z wielu smaczków tegorocznego turnieju wieńczącego sezon.

Faworytkami do końcowego triumfu, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, wydają się być Sharapova, Kvitova oraz Ivanovic. Murowaną kandydatką do zwycięstwa byłaby Serena Williams, gdyby nie jej problemy zdrowotne. Kontuzja kolana i treningi w stabilizatorze budzą podstawy do niepokoju, czy Amerykanka zagra tu więcej niż jeden mecz. Wszystkiego dowiemy się wkrótce. Już pierwsze mecze powinny dać nam wiele wskazówek na temat tego, jak potoczy się ten turniej.

Zobacz także

Druga szansa dla Sharapovej, czy czysty biznes?
Radwańska przegrała już w I rundzie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz