-->

24.08.2015

[KONKURS] US Open 2015 z „Gem, set i mecz”!

przez

Już za tydzień rozpoczyna się ostatni Wielki Szlem w tym sezonie – US Open. Jak pójdzie naszym reprezentantom? Kto zwycięży cały turniej? Na „Gem, set i mecz” dowiecie się na pewno o występach Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza. Co więcej organizujemy konkurs z nagrodami! Na czym będzie polegał? Co jest do wygrania? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Zacznę od zasad zabawy, a one są bardzo proste. Będziecie typować dokładne wyniki dwóch spotkań podanych przez nas w wybrane dni. Wszystkie posty z pojedynkami będą pojawiały się na naszym FanPage’u. Tutaj ważna uwaga dla przyszłych uczestników konkursu! Facebook ogranicza zasięg wiadomości, dlatego dobrze jakbyście codziennie sprawdzali, czy nie pojawił się nowy wpis. Można także ustawić, żeby nasze posty pojawiały się na samej górze u Was w aktualnościach (najechać na „Lubisz to”, a następnie zaznaczyć opcję „Wyświetlaj najpierw”). W razie czego możecie pisać do nas na prywatną wiadomość.

Co trzeba zrobić, żeby się zapisać? Wystarczy, że polubisz nasz FanPage, polajkujesz wpis przypięty na Facebooku oraz w komentarzu pod postem zapiszesz się do konkursu (Zapoznałem się i w pełni akceptuję regulamin konkursu „US Open 2015 z Gem, set i mecz”)! W zabawie mogą brać udział tylko realne konta użytkowników. Minimalna liczba aktywnych uczestników na koniec typera 10 osób! W innym przypadku konkurs będzie unieważniony. Udostępnij nasz konkurs dalej, a zapobiegniesz takiej sytuacji!

Dokładny regulamin typera znajdziecie niżej, tam także szczegółowa punktacja za każdy mecz. Jakie przewidzieliśmy nagrody? Do wygrania dwie koszulki z naszym logo! Jedna powędruje w ręce zwycięzcy klasyfikacji ogólnej, a druga do osoby, która będzie na szczycie listy w rankingu dotyczącym tylko spotkań Polaków na US Open. Koszulki finansowane są przez Koszulkomat.eu! Zapraszamy do zakupów właśnie u nich.

Dlaczego warto robić nadruki na odzieży właśnie u nas? W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Nasze nadruki przygotowujemy z jakością wydruku DTG (digital to garment) na nowoczesnej maszynie Kornit Breeze, która wielokrotnie przewyższa jakością i trwałością druku maszyny produkowane z przerabianych drukarek biurowych, nie wspominając o maszynach produkowanych w Chinach, które w przeważającej większości są wykorzystywane na polskim rynku. W oparciu o technologię NeoPigment jesteśmy w stanie w przygotowanych przez nas nadrukach odwzorować niespotykanie szeroką paletę kolorów, uwzględniając dowolny materiał oraz poziom szczegółowości. Za każdym razem możemy być pewni doskonałych wyników procesu nadruku.

Jak wiemy maszyna to nie wszystko – niezwykle ważny jest też jej operator. Tutaj również możemy się pochwalić – wieloletnie doświadczenie, poparte tysiącami przygotowanych koszulek, zagwarantowało nam ogrom zadowolonych i nierzadko stałych klientów Koszulkomatu.

Trwałość i gwarancja jakości

Technologia NeoPigment, na której opieramy naszą pracę, gwarantuje znacznie większą trwałość nadruku niż maszyny działające na farbach DuPont. Nasz Kornit Breeze jest zrobiony od początku z założeniem druku na tekstyliach. Co warto podkreślić – jest to specjalistyczna maszyna przemysłowa, dająca powtarzalną i sprawdzoną jakość wydruków.Koszulkomat.eu

 

REGULAMIN TYPERA

1. Organizatorem konkursu jest blog „Gem, set i mecz”.
2. Sponsorem nagród jest Koszulkomat.eu.
3. Mecze typujecie w komentarzu pod danym postem co do gema. Dwa spotkania – jeden komentarz od uczestnika!
4. Swoje typy możecie podawać do godziny przed planowanym rozpoczęciem się meczu.
5. Za wytypowanie dokładnego wyniku, co do gema uczestnik otrzymuje 3 pkt. Za poprawne wytypowanie stosunku setów – 2 pkt. Za wyłonienie zwycięzcy spotkania – 1 pkt.
6. Spotkanie zakończone kreczem lub w/o – brak punktów.
7. W przypadku równej ilości pkt w rankingu decyduje większa ilość trafionych spotkań co do gema, następnie stosunek co do setów.
8. Konkurs będzie prowadzony w dwóch kategoriach: Polacy na US Open i US Open 2015 (wszystkie spotkania).
9. Edycja komentarza z wynikiem oznacza unieważnienie typów.
10. Nagrody wysyłane są wyłącznie w obrębie terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
11. Kwestie sporne i nie zawarte w regulaminie rozstrzyga organizator.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie podczas trwania konkursu.

 

NAGRODY

Zwycięzcy każdej klasyfikacji otrzymają od nas koszulki z logiem „Gem, set i mecz”. W przypadku, gdy zwycięzca jest ten sam w obu rankingach, nagrodę dostaje wicelider klasyfikacji ogólnej Wielkiego Szlema. Sponsorem koszulek z naszym nadrukiem jest Koszulkomat.eu.

Zapraszamy do uczestnictwa w zabawie z „Gem, set i mecz”! Może to właśnie Ty zwyciężysz i zgarniesz nagrodę? Spróbuj swoich sił w typerze razem z nami!

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x