-->

26.05.2018

Roland Garros z „Gem, set i mecz” – konkurs dla każdego!

przez

Roland Garros – konkurs 2018

Już od jutra wielkie emocje związane z Roland Garros! Czy brak obecności Agnieszki Radwańskiej wpłynie w jakiś sposób na tradycyjny już konkurs typerski? Oczywiście, że nie! Jak zwykle podczas Szlemów zapraszamy do udziału w typerze z nagrodami.

Liga typera na najważniejszych turniejach to już standard na naszym blogu i także teraz wierzymy, że mimo braku udziału naszej ulubienicy, konkurs będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Zasady się nie zmieniają, a poniżej nowi czytelnicy mogą się z nimi zapoznać i również wziąć udział w zabawie. Kto zwycięży w tegorocznej edycji typera podczas Roland Garros? Przekonamy się o tym już za nieco ponad 2 tygodnie!

Krótko o zasadach

Podczas Wielkiego Szlema w Paryżu będziecie mieli możliwość codziennego typowania. Będziemy dla Was wybierali po osiem spotkań każdego dnia (4 WTA/4 ATP). Trafiony wynik co do seta to 2 punkty, natomiast jeżeli trafisz tylko zwycięzcę pojedynku otrzymasz 1 punkt do rankingu. Tylko zwycięzcę typera zgarnia nagrodę, jednak na naszym FanPage’u będziecie mogli wziąć udział także w innych konkursach!

Co trzeba zrobić, by mieć możliwość uczestnictwa w konkursie?

Jakie przewidzieliśmy nagrody?

W tym roku zwycięzca typera będzie mógł wybrać samodzielnie nagrodę (do 50 zł zgodnie z cennikiem na stronie partnera) ufundowaną przez IdeaShirt.pl! Cały asortyment prezentuje się wyśmienicie i tylko od Ciebie zależy co wygrasz.

ideashirt.pl

Dlaczego warto robić nadruki właśnie u nas? W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Ideashirt, to przede wszystkim firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku nadruków na odzieży, specjalizująca się w pełnokolorowych nadrukach metodą DTG (digital to garment). Drukujemy na dwóch profesjonalnych drukarkach firm Kornit oraz Epson. Dzięki, którym jesteśmy w stanie realizować zamówienia już od 1 sztuki w możliwe krótkim czasie oczekiwania. Nasza firma to nie tylko nadruki na koszulkach, bluzach czy bieliźnie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki któremu możemy haftować metodą haftu komputerowego, wygrzewać nadruki sublimacyjne na kubkach, etui telefonów czy czapkach oraz oferujemy bardzo trwałe znakowanie metodą Flex/Flock, którą bardzo często można spotkać na kurtkach, odzieży sportowej czy czapkach.

Naszą firmę reprezentuje perfekcyjnie przygotowana strona internetowa, na której w zakładce projektuj możemy samodzielnie, w domowym zaciszu zaprojektować dla siebie i swojej rodziny odzież z nadrukiem. Kreator jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, dzięki czemu klienci bardzo cenią sobie naszą firmę.

Przede wszystkim doświadczenie…

Za naszą firmą przemawia doświadczona kadra m.in. operatorzy druku, których doświadczenie sięga kilkudziesięciu tysięcy pozytywnie zrealizowanych zamówień, co przekłada się na niezliczone zadowolenie klientów, polecanie nas innym osobom oraz bardzo duże grono stałych klientów.

REGULAMIN TYPERA

1. Organizatorem konkursu jest blog „Gem, set i mecz”.
2. Sponsorem nagród jest IdeaShirt.pl.
3. Mecze typujecie na specjalnie utworzonej stronie.
4. Swoje typy możecie podawać aż do planowanego rozpoczęcia spotkania.
5. Za poprawne wytypowanie wyniku co do seta uczestnik otrzymuje 2 pkt. Za wyłonienie zwycięzcy spotkania – 1 pkt.
6. Spotkanie zakończone kreczem lub w/o – brak punktów.
7. W przypadku równej ilości pkt w rankingu decyduje większa liczba trafionych spotkań co do seta.
8. Administratorzy „Gem, set i mecz” (Aashi oraz Arces) mogą brać udział w zabawie, jednak przy końcowej klasyfikacji nie będą brani pod uwagę.
9. Nagrody wysyłane są wyłącznie w obrębie terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
10. Kwestie sporne i nie zawarte w regulaminie rozstrzyga organizator.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie podczas trwania konkursu.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w zabawie! Może to właśnie Ty zwyciężysz i zgarniesz nagrodę? Spróbuj swoich sił w typerze razem z nami!

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x