-->

26.09.2014

Youtube: Przygotowania do startu

przez

Youtube

Wpis odnosi się po części do poprzedniego (Youtube: Vlogi o tenisie), gdzie pytałem Was co sądzicie o takiej formie przedstawienia informacji o tenisie. Jako, że wynik ankiety jest pozytywny zacząłem szukać kogoś do wykonania intro, żeby wyglądało to chociaż troszkę „profesjonalnie”. Osoba się znalazła i teraz czekam na efekt końcowy pracy. Czego będzie dotyczył ten wpis? Krótko chciałbym zaprezentować swoją wizję vlogów na Youtube.

Plany na pewno są

Jak wiadomo stworzenie takiego filmu pochłania trochę czasu, więc nie można się spodziewać, że będzie ich wiele w tygodniu. Początkowo myślałem nad jednym, może dwoma vlogami, aby zobaczyć jak to jest. Na pewno będzie odpowiedni vlog dotyczący podsumowania tygodnia z kortów tenisowych, czyli krótko i na temat rezultatów z ostatnich 7. dni, kilka słów od siebie co mnie zaskoczyło, po prostu zwięzły vlog o turniejach.

Nad drugim cały czas się zastanawiam. Lepiej zrobić sylwetki tenisistów, czy może poruszyć różnorodne aspekty tenisa? Łatwiej by było porozmawiać o czymś innym niż gromadzić informacje i potrzebne grafiki/fragmenty filmów dotyczących zawodników. Które byłoby lepsze dla Was? To też podlega dyskusji, ponieważ jedni wolą posłuchać różnych tematów, a inny byliby ciekawi sylwetek kolejnych graczy. Tutaj akurat nie ograniczyłbym się do samego ATP Tour, ale także zacząłbym przedstawiać tenisistki. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest na pewno kolejna ankieta, którą znajdziecie poniżej. Zachęcam do oddawania głosów, bo na pewno pomoże mi to w podjęciu decyzji.

Co znajdziecie w filmach?

Jeśli rozważam już opcję różnorodnych vlogów to także muszą być pomysły na film. Opcji jest wiele, tematów do omówienia także, więc wybór należałby do Was. Nie jestem wszechwiedzący, ale zawsze można doszukać się informacji w internecie, przedstawić krótko temat, a następnie ustosunkować się do tego. Myślę, że właśnie takie vlogi byłby najchętniej oglądane, z własną opinią, a nie suchymi faktami. Nie wykluczam również spontanicznych nagrań, podobnych do wpisu z półfinału w Winston Salem. Nie był on zupełnie planowany, a mecz po prostu mnie poruszył i napisałem kilka zdań na temat tego spotkania. Tak samo może być na Youtube. Może macie już jakieś pomysły na vlogi tematyczne? Możecie podzielić się nimi w komentarzach, na pewno wszystkie propozycje rozważę. Jeszcze raz przypominam o ankiecie poniżej i zapraszam do dyskusji.

Jaki drugi rodzaj vlogów wolicie?

View Results

Loading ... Loading ...

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x