-->

09.09.2014

Youtube: Vlogi o tenisie

przez

Youtube

Wspominałem kiedyś o wejściu na Youtube, ale nie zapytałem Was o zdanie. Co o tym sądzicie? Czy tworzenie materiałów video miałoby jakikolwiek sens? Zachęcam do zostawienia głosu oraz komentarzy!

Pomysł na kanał mam od dłuższego czasu, jednak nie wiem czy moja idea każdemu się spodoba i czy filmy na Youtube będą chętnie oglądane. Myślałem przede wszystkim o luźnych vlogach na temat tenisa ziemnego. Co przez to rozumieć? Poruszałbym zazwyczaj tematy związane z ATP Tour. Ostatnie turnieje, niespodziewanie wyniki, krótko i zwięźle – podsumowanie tygodnia z kortów tenisowych.

Oczywiście myślałem także w dalszej perspektywie o rozszerzeniu tematyki, jednak wiadomo, że wszystkich pomysłów nie da się zrealizować od razu. Być może przedstawienie sylwetek znanych tenisistów, tak jak to ma teraz miejsce we wpisach. To tylko ogólny zarys planów, a jak wiadomo nie zawsze to co się zaplanuje wychodzi. Co nieco może ulec zmianie, ale chęci do tworzenia tego typu materiałów mam. Prosiłbym każdego kto przeczyta wpis o zostawienie głosu. Na pewno ułatwi mi to podjęcie decyzji, czy rzucić się w otchłań Youtube.

Czy chętnie oglądałbyś vlogi o tenisie?

View Results

Loading ... Loading ...

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jareiden
5 lat temu

Pewnie wszystko zależałoby od wygladu i prezentacji video, ale z pewnoci jest to bardzo dobry krok do szerzenia popularnoci strony, jak i samego tenisa, w internecie :) Moja subskrypcję już macie :D

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x